اخبار

مدیرعامل شرکت ملی نفت:شیوه جدیدی را برای سرمایه‌گذاری مردم و ایجاد پس‌انداز و دارایی برای مردم ایجاد می‌کنیم.
 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۳ بیشتر

طرح فروش اوراق بهادار به مردم با پشتوانه نفت

آقای ناصرآقاجانی به عنوان مدیر عامل کارگزاری خبرگان سهام انتخاب شد

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۲ بیشتر

تغییر مدیریت در شرکت کارگزاری خبرگان سهام

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به مهمترین ریسک فعلی بورس، پیش بینی کرد نوسان بازار تا پایان شهریور ادامه دار باشد اما در ۶ ماه دوم سال بیشترین بازدهی را نسبت به سایر بازارها داشته باشد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۲ بیشتر

مهمترین ریسک فعلی بورس + پیش بینی کوتاه مدت و تا پایان سال

فرابورس ایران در راستای توجه به ظرفیت‌های جذاب بازار سرمایه با توسعه بازار اختیار معامله خرید و فروش در سهام، اقدام به معرفی ابزاری جدید به سرمایه‌گذاران و حرکت به سمت بازار دوطرفه کرده است.

۱۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۵ بیشتر

بازار مشتقه فرابورس بزرگ می‌ شود

در گزارش یک ماهه مرداد سال جاری منتشر شده شرکت بورس که در سایت کدال منتشر شده، نشان می‌دهد «بورس» با کسب درآمد ۵۰ میلیارد تومانی در مرداد امسال افت ۷۰ درصدی در مقایسه با مرداد ۹۹ را ثبت کرده است. همچنین مجموع درآمد پنج ماهه ابتدایی سال جاری این شرکت به ۱۹۱٫۲ میلیارد تومان رسیده که ۷۴ درصد کمتر از دوره مشابه پارسال ، در زمان اوج شاخص بورس، بوده است.

۱۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۵ بیشتر

۵۰ میلیارد تومان درآمد ماهانه بورس

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید کاردار در حاشیه بازدید از شرکت رایتل گفت: شرکت خدمات ارتباطی رایتل به عنوان هلدینگ ارتباطات شستا، یکی از سه اپراتور تلفن‌ همراه ایران بوده و شستا به عنوان سهامدار 100 درصدی رایتل در نظر دارد با عرضه شرکت ها در بورس، گامی در راستای افزایش شفافیت شرکت ها و بهبود جریان نقدینگی بردارد.

۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۷ بیشتر

سهام رایتل تا پایان سال جاری در بورس عرضه اولیه می شود